Služby

Centrum Školská nabízí široké spektrum služeb v oblasti pronájmu kancelářských prostor, jako jsou běžné kanceláře, nebo sdílenou kancelář ve formě coworkingového space. V celém objektu je samozřejmostí kvalitní vysokorychlostní připojení k internetu. V neposlední řadě nabízíme i odborné poradenství v oblasti pronájmů kancelářských prostor. Vždy se vám snažíme navrhnout individuální řešení přímo na míru vašim požadavkům a představám.

BĚŽNÁ KANCELÁŘ

K dispozici máme hned dvě varianty běžných kanceláří. Jednak místnosti bez vybavení nebo prostory vybavené, s veškerým potřebným nábytkem. V případě otázek nás neváhejte kontaktovat a my vám rádi poradíme.

SDÍLENÁ KANCELÁŘ

Centrum Školská nabízí mimo jiné také kompletně vybavenou, sdílenou kancelář na bázi coworking space. Podobná řešení pracovních prostorů se za poslední léta stala velmi vyhledávaným způsobem cenově přijatelného, vlastního kancelářského prostředí. Sdílená kancelář se  standardním vybavením navíc umožní klientům spolupráci s ostatními kolegy a následovné rozšiřování vazeb i kontaktů.

KONFERENČNÍ MÍSTNOST

Reprezentativní prostor s velkým stolem a místy pro 7 osob, upřednostňující soukromí a příjemné prostředí při různých jednání, konferencí, školení a workshopech. K dispozici je i kuchyňka pro zajištění lehkého občerstvení